Глибокорозпушувач призначений тільки для глибокого розпушення грунту без порушення поверхневого шару грунту. Може бути придатним також для підготовки ґрунту перед посадкою фруктових дерев, чорничних кущів і рослин з глибокою кореневою системою.
| Потреба в потужності трактора | 90 к.с. |
| Маса (кг) | 425 |
| Глибина обробітку (см) | 45 |
| Кількість стійок | 3 шт. |
| Відстань між стійками | 75 см |
Може додатково докомплектовуваться катком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина захвату | 1700 мм |
| Глибина обробки | 450 мм |
| Кількість робочих органів | 3 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 90 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 425 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса (кг) | 425 |
| Кількість стійок | 3 шт. |
| Відстань між стійками | 75 см |
| Глибина обробки (см) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 000 ₴









