Кошик
+380 (98) 653-16-52
+380 (66) 106-35-70
ТОВ "Агротехсвіт"
Кошик

Кільце стопорне роторної косарки Z30 зовнішнє польської

10 ₴

  • В наявності
  • Код: Z30
Кільце стопорне роторної косарки Z30 зовнішнє польської
Кільце стопорне роторної косарки Z30 зовнішнє польськоїВ наявності
10 ₴
+380 (98) 653-16-52
  • +380 (66) 106-35-70
+380 (98) 653-16-52
  • +380 (66) 106-35-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Стопорное пружне кільце Z30 застосовується на роторної косарці WIRAX

 

Позиція №38

Склад головної рами роторної косарки Wirax

Номер на малюнку Найменування частини Символ KTM Кол-во штук
- Запобіжник, комплект (позиції 10-16,48) 8245-036-020-287 1
1 Правий кожух 8245-105-020-060 1
2 Лівий кожух 8245-105-020-072 1
3 Кований валик 8245-105-020-172 1
4 Пасовий шкив 8245-105-020-185 1
5 Болт бруса 8245-105-020-198 1
6 Втулка 8245-105-020-205 1
7 Пружина велика 8245-105-020-218 1
8 Центральный брус, зварний 8245-105-020-233 1
9 Пруток натяжніка та компл., зварний 8245-036-020-246 1
10 Замок зварний 8245-036-020-290 1
11 Сідло пружины 8245-036-020-307 3
12 Дистанційна втулка 8245-036-020-310 1
13 Клямка 8245-036-020-322 1
14 Подкладка 8245-036-020-335 1
15 Гвинт M14x260 8245-036-020-348 1
16 Пружина запобіжника 8245-036-020-350 1
17 Транспортна балка, компл. 8245-036-020-363 1
18 Втулка 8245-036-020-376 1
19 Кутник 8245-036-020-409 1
20 Подвійна відгибна підкладка 8245-036-020-411 1
21 Двосторонній гвинт 8245-036-020-017 4
22 Комплект клинових пасів 4A 2932 PN-86/M-85200/06 1
23 Накладка 8245-036-020-465 1
24 Штир B 18h11x65/58,5 PN-90/M-83002 1
25 Пружина натяжніка 8245-036-020-500 1
26 Підкладка 8245-036-020-513 1
27 Труба приводної головки, компл. 8245-036-020-684 2
28 Вал головки 8245-036-020-602 1
29 Ущільнююче кільце A30x60x5 PN-72/M-86964 1
30 Кожух, комплект 8245-036-020-717 1
31 Кулькопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
32 Кулькопідшипник 6206-2RS PN-85/M-86100 1
33 Кулькопідшипник 6007-2RS PN-85/M-86100 1
34 Призматичний шпунт A8x7x56 PN-70/M-85005 1
35 Стопорне пружне кільце Z35 PN-81/M-85111 1
36 Стопорне пружне кільце W75 PN-81/M-85111 1
37 Стопорне пружне кільце Z45 PN-81/M-85111 1
38 Стопорне пружне кільце Z30 PN-81/M-85111 1
39 Шайба 17 Fe/Zn5 PN-78/M-82006 1
40 Кругла шайба 8,4-Fe/Zn9 PN-78/M-82005 4
41 Шайба 19 Fe/Zn5 PN-78/M-82005 2
42 Пружинна шайба 8,2-Fe/Zn9 PN-77/M-82008 4
43 Гвинт M8x25-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 4
44 Гвинт M8x30-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 2
45 Гайка M16-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 2
46 Гайка M14-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 2
47 Гайка M10-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 8
48 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn9 PN-77/M-82008 8
49 Пружинний штифт 6x32 Fe/Zn5 PN-89/M-85025 1
50 Чека S-Zn 4x25 PN-76/M-82001 1
51 Чека S-Zn 4x32 PN-76/M-82001 1
52 Штир B 18h11x50/42 PN-90/M-83002 1
53 Штырь B 16h9x40/34-5H PN-90/M-83002 1
54 Гайка M8-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 4
55 Підпірка 8245-036-020-760 1
56 Чека A 6x115 PN-ISO-7072 1
 
Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникПольща
Інформація для замовлення
  • Ціна: 10 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner