
Глибокорозпушувач ГРЗ-1,7-02 (5 робочих органів) чизельний навісний двійний кольчатий каток
216 000 ₴
- В наявності
- Код: Глибокорозпушувач ГРЗ-1,7
- +380 (66) 106-35-70
Глибокорозпушувач, плуг чизельний ГРЗ-1,7-02 навісний призначений для глибокого безвідвального обробітку ущільнених грунтів на глибину до 45 см, для руйнування орного горизонту, збереження рослинних залишків у поверхневому шарі з одночасним подрібненням і перемішуванням верхнього шару. Такий обробіток перешкоджає розвитку вітрової та водної ерозії, сприяє накопиченню запасів вологи і відновленню природного влагообміну грунту, поліпшенню аерації орного і підорного шарів грунту, вільному розвитку кореневої системи рослин. Так само глибокорозпушувач служить для поверхневого безвідвального обробітку грунту на глибину до 30 см.
Жорсткість і надійність конструкції глибокорозпушувача забезпечує посилена рама, виконана з пластин.
Симетрично розташовані робочі органи чизель запобігають зміщення агрегату при роботі щодо ходу.
Пряма стійка розпушує грунт під прямим кутом без бокового зміщення, а прикріплені бічні крила забезпечують горизонтальне хвилеподібний переміщення грунту між стійками.
Регулювання глибини обробітку ГРЗ-1.7-02 здійснюється за допомогою двох катків, розташованих ззаду, і опорних коліс, розташованих спереду. Опорні колеса КПС підвищують стабільність ходу глибокорозпушувача і зменшують навантаження на навіску трактора.
Кільчасто-шпорові катки подрібнюють рослинні залишки, розбивають грудки, додатково рихлять верхній шар до 15 см. і вирівнюють поверхню поля. Шпори катків розташовані в шаховому порядку, що сприяє самоочищенню катків.
Основні переваги глибокорозпушувача ГРЗ-1,7:
- посилена рама, товщина стінки рами 8 мм;
- симетричне розташування робочих органів;
- посилений зварної кронштейн кріплення стійки робочого органу;
- посилена стійка;
- змінні робочі частини виготовлені з твердосплавного зносостійкого наплавлення, яке є стійким до стирання;
- безступінчате регулювання глибини обробітку;
- модернізоване ступінчасте регулювання положення і режиму катка.
| Характеристика | |
| Маса (кг) | 1260 |
| Глибина обробки (см) | до 45 |
| Кількість катків, шт. | 2 |
| Кількість робочих органів (шт) | 5 |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність трактора (к. с.) | 100 |
| Продуктивність га / год | 0,8-1,2 |
| Робоча швидкість (км / год) | 7-9 |
| Ширина захвату (м) | 1,7 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 1.7 мм |
| Глибина обробки | 45 мм |
| Кількість робочих органів | 5 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 100 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1260 кг |
- Ціна: 216 000 ₴







