
Каток зубчато-кольчатый КЗК-6, ширина 6 м, гидрофицированный, тяжелый, стойка на демпферах
333 500 ₴
- В наличии
- Код: Каток КЗК-6
- +380 (66) 106-35-70
Каток зубчасто-кільчастий КЗК-6 призначений для прикочування верхнього шару ґрунту з одночасним подрібненням грудок і частковим вирівнюванням поверхні (видалення гребенів після оранки).
Ефективно застосовується в передпосівних та післяпосівних заходах.
Передпосівне прикочування проводиться для затримання вологості в ґрунті, подрібнення великих грудок землі та вирівнювання поверхні поля, а також для ущільнення ґрунту, що особливо необхідно перед посівом сільськогосподарських культур. Дана операція знижує прослизання та провантаження опорно - приводних коліс сівалки, що підвищує рівномірність посіву і стабілізує глибину загортання насіння.
Післяпосівне прикочування - потрібна операція для вологозатримування та забезпечення контакту насіння з ґрунтом. Такий контакт створює сприятливі умови для отримання більш раннього та дружного проростання насіння, що має важливе значення у підвищенні врожайності при посіві.
Стійка катка демпферна, що значно пом'якшує, гасить ударні, вібраційні і інші навантаження на корпус підшипників.
Характеристики:
Продуктивність – до 7,2 га/год
Ширина захвату – 6 м
Швидкість руху:
Робоча – 10 км/год
Транспортна – 20 км/год
Діаметр кілець:
Зубчасте – 470 мм
Клинчастое – 460 мм
Маса – 2800 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 6 мм |
| Производительность | 6 га/час |
| Рабочая скорость | 12 км/ч |
| Транспортная скорость | 20 км/ч |
| Наружный диаметр клинчатого кольца | 460 мм |
| Наружный диаметр зубчатого кольца | 470 мм |
| Потребность в мощности трактора | 80 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 2800 кг |
- Цена: 333 500 ₴

