
Культиватор прополочный междурядный КРН-4,2Г гидрофицированный на подшипниках с секциями на пружинных стойках
378 000 ₴
- В наличии
- Код: КРН-4,2Г гідрофікований
+380 (98) 653-16-52
- +380 (66) 106-35-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Прополювальний міжрядний культиватор КРН-4,2Г гідрофікований призначений для обробітку сільськогосподарських культур висотою до 1 метра.
Складається гідравлічно.
Всі робочі механізми культиватора змонтовані на шарикопідшипниках (що продовжить довговічність установки), основа рами 140x140, товщиною 8 мм. Відрізняється міцною конструкцією для роботи на будь-яких видах грунтів, в теж час є легким і зручним в експлуатації. Може бути використаний для роботи на невеликих ділянках.
Стандартне оснащення КРН-4,2Г:
- паралелограмна підтримка глибини обробітку на кожному ряду, налаштування глибини обробітку за допомогою регульованого опорного колеса секції;
- кожна секція за потреби може бути легко виведена з робочого стану (наприклад, край поля) шляхом її підняття та фіксації стопорного механізму паралелограма;
- гідравлічне складання з кабіни трактора;
- широке опорне колесо із наплавленою шиною допомагає уникнути налипання ґрунту;
- триточкове пристрій зчеплення другої категорії;
- основа рами 140х140 мм, товщиною 8 мм;
- секція з рамою паралелограммної конструкції;
- всі робочі механізми культиватора змонтовані на шарикопідшипниках;
- гумове колесо для регулювання глибини обробітку;
- індикатор глибини обробітку являє собою зубчасту планку;
- важіль для підняття і блокування секції при транспортуванні;
- пружинні стійки розташовані в шаховому порядку для уникнення перешкод при роботі з бур'яном;
- стрілчасті лапи розміром 150 мм (виробництво Bellota);
- наявність загортача, дозволяє вирівнювати грунт після культивації,тим самим закриває вологу;
- як опція можливе встановлення захисних дисків на кожній секції для забезпечення надійного захисту рослин від підрізу.
Можливе виготовлення культиватора КРН-4,2 в негідрофікованому варіанті без складання на суцільній рамі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Пропашные |
| Агрегатирование | Навесные |
| Группа | Легкие |
| Производительность | 4 га/час |
| Ширина захвата | 4.2 м |
| Максимальная глубина обработки | 16 см |
| Рабочая скорость | 10 км/ч |
| Скорость движения (транспортная) | 20 км/ч |
| Мощность трактора | 80 л. с. |
| Минимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Максимальная ширина междурядья | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 378 000 ₴




