Виробництво Першого Державного Військового та Тракторного Заводу КНР:
- Найбільший Тракторний Завод у Світі (в одному місці);
- 3-й в Світі за виробництвом тракторів;
- Випускається понад 100 000 одиниць в рік;
- Найбільший виробник дизельних двигунів до спецтехніки (трактори, крани, кари, навантажувачі і т.п.) в Азії;
- Власник Тракторного заводу McCormick у Франції;
- Експортуються в 96 країн Світу.
Розроблені за ліцензією FIAT на базі тракторів FiatAgri.
Ліцензований двигун PERKINS (Англія).
Виробничі цехи обладнані лініями та обладнанням з Німеччини, Швеції, Італії.
Повний цикл виробництва. Завод виготовляє 85% трактора в своїх цехах, не перекуповуючи складові та компоненти у інших виробників. Це дозволяє жорстко контролювати якість продукції, впроваджувати нові технології, так в 2013 році було проведено оновлення модельного ряду.
Збирання YTO розповсюджені по світу під іншими торговими марками та представлене в таких країнах: Польща (Zefir,Pronar), Росія (ЛМЗ «Азевротех»), Казахстан, Сербія, Хорватія, Австралія, країни Півд. Америки, ЮАР, інші.
В Україні Трактори YTO масово реалізовуються з 2005 року.
| Основні технічні характеристики: | |
|---|---|
| Параметр | Показник |
| Габарити: Д × Ш × В | 4350×2300×2765 мм |
| Колія передніх коліс | 1670-1802 мм |
| Колія задніх коліс | 1645-2145 мм |
| Колісна база | 2425 мм |
| Кліренс | 424 мм |
| Радіус розвороту | 5.3 м |
| Потужність ВВП (ВОМ) | 68 кВт |
| Оберти ВВП | 540/1000 об/хв |
| Піднімальне зусилля навіски | 3500 кг |
| Ємкість паливного бака | 147 л |
| Вага | 4800 кг |
| ТЕХНОЛОГІЇ: | |
|---|---|
| ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ | |
|
Максимальне на крюку – 23 кН |
|
| ДВИГУН | |
|
Технологія PERKINS, 4-циліндровий,турбований, водяне охолодження, передпусковий підігрів, потужність 110 (81) к.с.(кВт), номінальні оберти – 2200 об/хв., об’єм двигуна 4.33 л. |
|
| ТРАНСМІСІЯ | |
|
4х4, механічна КПП, 3 діапазони роботи, 12/12 передач вперед/назад, синхронізована. |
|
| ГІДРАВЛІКА | |
|
Трьохточкова посилена, універсальна навіска — 3 гідроциліндри (1-основний (закритий), 2 додаткові (виносні)), категорія 2, макс. вантажопід’ємність навіски – 3500 кг, гідросистема (гідравлічні виходи) — 3 пари (6 шт) продуктивність гідронасоса (НШ) – 50 л./хв. |
|
| ЗЧЕПЛЕННЯ | |
|
12-дюймове зчеплення LUK (Оригінальне Німеччина) |
|
| Комплектація: |
|---|
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ: 1) Пропашний. Ідеальна колія на міжрядді 70 см. 2) Найбільший рівень тягового зусилля в 23 кН серед аналогів 105 - 110 кс. за рахунок потужного двигуна і якісно скомпонованої коробки передач та конструктивно правильного балансування ваги трактора, комплект грузів; 3) Конструктивно проста, класична механіка – прямі кардани, мінімальна кількість перехідників, підшипників, електроніки та некорисних, дорогих опцій; 4) Економія на споживанні палива складає 20-25% в порівнянні з аналогами вітчизняного виробництва; 5) Вал відбору потужності (ВОМ) дискового типу конструктивно надійній з високим передаточним числом; Нейтральний режим ВОМ (відсутній у вітчизняних тракторів) дозволяє працювати з будь-яким обладнанням, є обов’язковим для агрегатування машин з змінним режимом роботи (кормозмішувачі, дробарки і т.п.) 6) Балковий тип переднього мосту – надійна конструкція, що має мінімальну кількість перехідників та підшипників. Гарантія - 1 рік або 1500 мотогодин.
Для задоволення Вашої зацікавленності просимо звертатися за тел. 098-653-16-52, 066-106-35-70. Дякуємо за співпрацю з надією, що це буде корисно для Вас. |
| Основні | |
|---|---|
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Тип | Напіврамні |
| Призначення трактора | Універсально-просапні |
| Тяговий клас трактора | 1,4 |
| Об'єм двигуна | 4.33 куб. см |
| Потужність | 110 к. с. |
| Кількість ступенів кпп | 12 |
| Максимальна швидкість | 38 км/год |
| Підйомна сила | 3500 кг |
| Об'єм паливного бака | 147 л |
| Маса | 4800 кг |
| Радіус повороту | 5.3 м |
| Виробник | YTO |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 855 333 ₴






