Культиватор навісний КПН-4,2 (6 рядів) призначений для міжрядного обробітку посівів кукурудзи, соняшнику, рицини та інших просапних культур, висіяних з міжряддям 600, 700, 900 мм, з повним підрізанням бур'янів, якісним розпушуванням грунту.
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, шини атмосферного тиску і обгумовані котки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплого бруду. Передбачений варіант використання культиватора для суцільної культивації з використанням лап плоскоріжучих односторонніх.
Переваги культиватора:
- Металевий вал-шнек
- У редукторі встановлені сталеві шестерні
- Посилена секція, з товщиною планки 16 мм
- Всі вузли секції на підшипниках
- Тримачі робочих органів сталевого лиття
- Атмосферна (м'яка) шина
- Транспортний пристрій
- Порошкове фарбування
- Антикорозійне гальванічне покриття деяких деталей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 600 кг |
| Производитель | 0101 |
| Страна производитель | Украина |
| Скорость движения (транспортная) | 20 км/ч |
| Ширина захвата | 4.2 м |
| Производительность | 4.2 га/час |
| Назначение | Пропашные |
| Группа | Легкие |
| Максимальная глубина обработки | 16 см |
| Мощность трактора | 80 л. с. |
| Агрегатирование | Навесные |
| Рабочая скорость | 10 км/ч |
| Максимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Минимальная ширина междурядья | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 144 000 ₴









