
Культиватор пропашной навесной КПН-5,6-02 c баками с нержавеющей стали усиленный 8 рядов
248 000 ₴
- В наличии
- Код: Культиватор КПН-5,6-02
+380 (98) 653-16-52
- +380 (66) 106-35-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
КУЛЬТИВАТОР НАВІСНИЙ КПН-5,6-02
- новинка від заводу Demetra, з баками виготовленими з нержавіючої сталі, з варіаторами нового покоління, які спрощують налаштування норми внесення добрив - призначений для міжрядного обробітку посівів кукурудзи, соняшнику, рицини та інших просапних культур з міжряддями 600, 700, 900 мм, з повним підрізанням бур'янів, якісним розпушуванням ґрунту з одночасним внесенням сипких мінеральних добрив (туків).
Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, шини атмосферного тиску та гумові котки культиватора забезпечують їх самоочищення від налипаючого ґрунту
Передбачений варіант використання культиватора для суцільної культивації з використанням лап плоскорізальних односторонніх.
Переваги культиватора:
- Підживлюючий пристрій з нержавіючої сталі
- Замість редуктора встановлено варіатор
- Посилена секція з товщиною планки 16 мм.
- Усі вузли секції на підшипниках
- Тримачі робочих органів сталевого лиття
- Атмосферна (м'яка) шина
- Транспортний пристрій
- Порошкове фарбування
- Антикорозійне гальванічне покриття деяких деталей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Пропашные |
| Агрегатирование | Навесные |
| Группа | Легкие |
| Производительность | 5.6 га/час |
| Ширина захвата | 5.6 м |
| Максимальная глубина обработки | 16 см |
| Рабочая скорость | 10 км/ч |
| Скорость движения (транспортная) | 20 км/ч |
| Мощность трактора | 80 л. с. |
| Минимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Максимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Вес | 1000 кг |
Информация для заказа
- Цена: 248 000 ₴







