
Культиватор междурядный прополочный КПН-5.6-05 с секциями на пружинных стойках
210 000 ₴
- В наличии
- Код: Культиватор КПН пружини
+380 (98) 653-16-52
- +380 (66) 106-35-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Культиватор міжрядний просапний КПН-5.6-05 з секціями на пружинних стійках
застосовується для міжрядного обробітку — соняшнику, кукурудзи, табаку,сорго та ін. із змінною шириною міжряддя здійснює розпушування верхнього шару ґрунту на задану глибину з міжряддям 70 см.
Для агрегатування, рекомендовано використовувати трактор, тягового класу — від 80 к.с&
Культиватор КПН-5.6-05 працює там, де інші не можуть:
- посилена конструкція рами 160*160*8 мм;
- секція довжиною 1,356 мм та вагою 93 кг, дозволяє витримувати максимально допустимі навантаження;
- паралелограмна конструкція секцій робочих органів має збільшену жорсткість, що виключає пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу поля;
- кожна секція комплектується 5-ма робочими органами з можливістю регулювання міжряддя;
- глибина обробітку 5-15 см;
- безступінчасте регулювання глибини обробітку досягається копіюючим колесом секції;
- секції нового зразка з пружинною стійкою виробництва Bianchi та стрілчатими лапами 150 мм, обробляють максимально дозволену ширину міжряддя;
- відстань між робочими органами - 300 мм;
- посилена секція дозволяє обробіток дуже ущільнених грунтів;
- підгортання на швидкостях від 10км/год;
- робочі органи виготовлені з високоміцної БОРсталі;
- є можливість встановлення окучників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Пропашные |
| Агрегатирование | Навесные |
| Группа | Легкие |
| Производительность | 5.6 га/час |
| Ширина захвата | 5.6 м |
| Максимальная глубина обработки | 15 см |
| Рабочая скорость | 10 км/ч |
| Скорость движения (транспортная) | 20 км/ч |
| Мощность трактора | 80 л. с. |
| Минимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Максимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Вес | 1100 кг |
Информация для заказа
- Цена: 210 000 ₴








