
Сеялка дисковая прицепная складная пневматическая Церера-8М Mini-Till для минимальной технологии от ВОМ трактора
1 016 610 ₴
- В наличии
- Код: Церера-8М Mini-Till
+380 (98) 653-16-52
- +380 (66) 106-35-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дискова причепна сівалка точного висіву Церера-8 Mini-Till Premium з Турецьким висівним апаратом, на рамі, що складається
Чому обирають саме цю сівалку:
Унікальне поєднання високоякісних комплектуючих та сучасних конструкторських рішень суттєво знижує ризик виникнення несправностей під час сівби та підвищує якість висіву відповідно до заданих параметрів. Виробництво даних сівалок відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015:
- Рама, що складається
- Можливість висіву по традиційній та Mini-Till технологіям
- Турецький висівний апарат від ВВП трактора
- Можлива модифікація з приводом вентилятора від гідро-масло станції
- Система контроля висіву
- 2 комплекта дисків
- Гідросистема
- Міжсекційне розташування опорно-привідних коліс (зарубіжний аналог) дозволяє унікати просівів і витримувати необхідну глибину загортання насіння і добрив
- Редуктор блочкового типу
- Удосконалений механізм внесення добрив
- Туковий сошник – дводисковий
- Модернізоване кріплення тукового сошника
- Метиз високої міцності (клас 8.8)
- Тукові бункери підвищеної міцності на 600 л
- Ємкість бункерів для насіння - 240 л
- Очисник рядка від каміння та рослинних решток
- Встановлено ширококутний карданний (розворот відбувається під більшим кутом)
- Вага секції – 120 кг
- Кліренс в транспортному положенні – 40 см
- Посилена рама
- Гальванування окремих деталей
- Піско - та дробоструминна обробка металу перед фарбуванням
- Порошкове подетальне фарбування
| Ширина захвату | 5600 мм |
| Продуктивність | 5 га/год |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 8 |
| Ширина міжрядь | 70 см |
Потужність трактора 80 кс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 5600 мм |
| Количество обрабатываемых одновременно рядов | 8 |
| Производительность | 5 га/час |
| Глубина внедрения семян | 80 мм |
| Ширина междурядий | 70 см |
| Объем семенного бункера | 30 л |
| Рабочая скорость | 10 км/ч |
Информация для заказа
- Цена: 1 016 610 ₴



