Глибокорозпушувач призначений тільки для глибокого розпушення грунту без порушення поверхневого шару грунту. Може бути придатним також для підготовки ґрунту перед посадкою фруктових дерев, чорничних кущів і рослин з глибокою кореневою системою.
| Потреба в потужності трактора | 110 к.с |
| Маса (кг) | 500 |
| Глибина обробітку (см) | 45 |
| Кількість стійок | 4 шт. |
| Відстань між стійками | 75 см |
Може додатково докомплектовуваться катком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bomet |
| Страна производитель | Польша |
| Ширина захвата | 230 мм |
| Глубина обработки | 450 мм |
| Количество рабочих органов | 4 шт |
| Потребность в мощности трактора | 110 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 500 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Масса (кг) | 500 |
| Количество стоек | 4 шт. |
| Расстояние между стойками | 75 см |
| Глубина обработки (cм) | 45 |
Информация для заказа
- Цена: 78 000 ₴









