Грунтофреза навісна Bomet 1.2 м.
Навісна грунтофреза призначена для розпушування та перемішування шарів грунту без обертання. Крім того, фреза розрізає груди, підрізає стебла, коріння бур'янів і дозволяє швидко провести остаточну підготовку грунту після різних багаторічних культур.
Особливості грунтофрези 1.2 м:
Фреза може бути застосована для змішування мінеральних добрив із грунтом на оброблюваних полях. За допомогою такого агрегату можна досягти високої ефективності під час проведення підготовчих робіт, зменшивши витрати часу на розпушування, перемішування шарів грунту, підрізання кореневищ і стебел, закладення добрив до мінімуму.
Перевага грунтофрези полягає в можливості підготовки грунту для посіву під час одного проходу на глибину до 12 см.
Технічні переваги:
- В основі конструкції є суцільний вал, на якому закріплені диски з проміжком 225 мм.
- Кількість ножів дугового типу на диску - 6 шт.
-
Кожен диск оснащується гострими та міцними ножами вигнутої форми, виготовленими з легованої сталі. У стандартній комплектації налічується 30 робочих органів.
-
Інтенсивність розламування брил регулюється рухомим заднім кожухом.
-
Підняття кожуха збільшує розміри частинок подрібненого грунту, а його опускання призводить до зменшення частинок подрібненого грунту внаслідок удару грунту об кожух.
-
Швидкість роботи фрези Бомет — 5 км/год з обертами ВОМ трактора 540 об./хв. За один прохід агрегат охоплює смугу ділянки в 1200 мм.
Вага 320 кг.
Потужність трактора 25 к.с.
Обсяг масла в редукторі - 5,5 л.
До фрези рекомендується використовувати спеціальний кардан зі зривним болтом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bomet |
| Ширина захвата | 1200 мм |
| Потребность в мощности трактора | 24 л.с. |
| Обороты ВОМ | 540 об/мин |
| Обороты ротора | 265 об/мин |
| Количество ножей | 30 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1100 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Высота | 900 мм |
| Масса | 320 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество рабочих органов | 30 шт. |
| Расстояние между ножовыми дисками | 225 мм |
| Глубина обработки | 120 мм |
| Страна производитель | Україна |
| Количество роторов, штук | 5 |
| Глубина обработки, см | 12 |
| Диапазон мощности трактора, л.с | 25 - 34 |
- Цена: 54 000 ₴








