Культиватор допоможе підгортати картоплю (полуницю і т.д.) на великих територіях завдяки 7-ми секціям і 3 мм рамі, яка витримує навантаження вологих і твердих грунтів. Є можливість регулювати глибину і ширину міжрядь до 75 см. А за допомогою йожиків, легко і швидко позбутися бур'янів, роззбити землю, завдяки чому коренева система буде доступ до повітря і свіжої дощової води.
У комплекті також присутні стріли і долото, для ефективної прополки картоплі (капусти, моркви).
Вага 275 кг
Потужність трактора 60 л. с.
Ширина захвату 4200 мм
Кількість працюючих секцій 7 штук
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальный |
| Агрегатирование | Навесные |
| Группа | Легкие |
| Вес | 275 кг |
| Мощность трактора | 60 л. с. |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина захвата | 42000 мм |
| Вес | 275 кг |
| Количество работающих секций | 7 шт |
Информация для заказа
- Цена: 33 100 ₴
