
Глибокорозпушувач ГРЗ-2,4-02 (7 робочих органів) чизельний навісний двійний кольчатий каток
294 000 ₴
- В наявності
- Код: Глибокорозпушувач ГРЗ-2,4
- +380 (66) 106-35-70
Глибокорозпушувач, плуг чизельний ГРЗ-2,4-02 навісний призначений для глибокого безвідвального обробітку ущільнених грунтів на глибину до 45 см, для руйнування орного горизонту, збереження рослинних залишків у поверхневому шарі з одночасним подрібненням і перемішуванням верхнього шару. Такий обробіток перешкоджає розвитку вітрової та водної ерозії, сприяє накопиченню запасів вологи і відновленню природного влагообміну грунту, поліпшенню аерації орного і підорного шарів грунту, вільному розвитку кореневої системи рослин. Так само глибокорозпушувач служить для поверхневого безвідвального обробітку грунту на глибину до 30 см.
Задній подвійний кільчастий каток розбиває грудки землі, подрібнює і перемішує коріння і пожнивні залишки з грунтом для прискорення перегнивання. Каток забезпечує вирівнювання грунту і додаткове розпушування верхнього шару на глибину до 15 см..
Основні переваги глибокорозпушувача ГРЗ-2,4:
- посилена рама виконана з пластин, що забезпечують жорсткість і надійність конструкції;
- симетричне розташування робочих органів сприяє якісному обробітку і виключає зсув агрегату щодо ходу при роботі;
- безступінчасте регулювання глибини обробітку;
- опорні колеса (диск 9.0х15.3, шина 10.0/75-15.3) підвищують стабільність ходу агрегату та зменшують навантаження на навіску трактора;
- швидке регулювання катка перевстановленням фіксаторів в отвори пластин;
- кільчасті котки, що самоочищаються, шпори катків розташовані в шаховому порядку;
- в катках встановлений високоякісний підшипниковий вузол UCF 210 SKF (Сербія);
- простота в обслуговуванні.
| Характеристика: | |
| Маса (кг) | 1680 |
| Глибина обробітку до (см) | 45 |
| Кількість катків, шт. | 2 |
| Кількість робочих органів (шт) | 7 |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність трактора, не менше, к.с. | 170 |
| Продуктивність га / год | 1,2-1,8 |
| Робоча швидкість (км / год) | 7-9 |
| Ширина захвату (м) | 2,4 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 2.4 мм |
| Глибина обробки | 45 мм |
| Кількість робочих органів | 7 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 170 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1680 кг |
- Ціна: 294 000 ₴







