Глибокорозпушувач, чизельний плуг ГРЗ-1,5 навісний призначений для глибокого безвідвального обробітку ущільнених грунтів на глибину до 45 см, для руйнування орного горизонту, збереження рослинних залишків у поверхневому шарі з одночасним подрібненням і перемішуванням верхнього шару. Такий обробіток перешкоджає розвитку вітрової та водної ерозії, сприяє накопиченню запасів вологи і відновленню природного влагообміну грунту, поліпшенню аерації орного і підорного шарів грунту, вільному розвитку кореневої системи рослин. Так само глибокорозпушувач служить для поверхневого безвідвального обробітку грунту на глибину до 30 см.
Основні переваги глибокорозпушувача ГРЗ-1,5:
- посилена рама, товщина стінки рами 8 мм;
- симетричне розташування робочих органів;
- посилений зварної кронштейн кріплення стійки робочого органу;
- посилена стійка;
- змінні робочі частини виготовлені з твердосплавного зносостійкого наплавлення, яке є стійким до стирання;
- безступінчате регулювання глибини обробітку;
- модернізоване ступінчасте регулювання положення і режиму катка.

| Характеристика: | |
| Маса (кг) | 790 |
| Глибина обробітку (см) | 20-30 до 45 |
| Кількість робочих органів (шт) | 5 |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність трактора (к. с.) | 100 |
| Продуктивність га / год | 0,8-1,2 |
| Робоча швидкість (км / год) | 7-9 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 1.5 мм |
| Глубина обработки | 45 мм |
| Количество рабочих органов | 5 шт |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 790 кг |
- Цена: 162 000 ₴







